Top cadeau webwinkels om Opa te laten weten dat je aan hem denkt:
Fleurop.nl Greetz.nl Ritualsshop.nl 123Tijdschrift.nl PostNL's
Een vrolijk voorjaar in Opa's tuin of balkon kan bijna niet misgaan met deze TulpenPizza! Via
deze website kan je voor €12,95 (exclusief bezorgkosten) een heuse TulpenPizza bestellen:
een kant-en-klare pizza van potgrond met 15 tulpenbollen die Opa in zijn tuin of in een bloempot op zijn balkon kan plaatsen.
Als Opa de TulpenPizza in de winter plant, kan hij - ook als hij geen groene vingers heeft - in het voorjaar genieten van prachtige witte tulpen!
Als alternatief voor een bloemetje of kaartje kan je via TNT Post Opa een chocolade telegram sturen. Al vanaf €11,95 wordt jouw persoonlijke boodschap bij Opa thuis bezorgd in letters van witte- en melkchocolade van Belgische kwaliteit.
Een cadeau bij Opa laten bezorgen hoeft niet te betekenen dat het cadeau onpersoonlijk is. Zeker het uitkiezen van het juiste boek om Opa cadeau te doen is iets heel persoonlijks. Dankzij de grote keuze, handige bestseller lijstjes en de cadeauservice, waarbij het boek in cadeaupapier met persoonlijke boodschap bij Opa wordt bezorgd, is Bol.com een handige webshop om een mooi boek voor Opa uit te zoeken.
Onze tip: "Het Diner" van Herman Koch, winnaar NS publieksprijs 2009.
Via Bruna.nl kan je voor €15,- een cadeau-abonnement, BladCadeau, op een tijdschrift naar keuze rechtstreeks bij Opa thuis laten bezorgen in een mooie geschenkverpakking. Na afloop stopt het abonnement automatisch.
Een handig cadeau, als je niet weet welk tijdschrift Opa graag leest!
Bij Bol.com kan je voor €14,95 dit leuke nostalgische kijk- en bladerboek bestellen over de Nederlandse winters van vroeger. Het schaatsen komt natuurlijk aan bod, maar ook het sleetjerijden, de typische winterkost, winterkleding en nog veel meer. Een prachtig cadeau voor Opa!
De schrijver van dit boek, Jack Botermans, heeft trouwens nog veel meer nostalgische kijk- en bladerboeken geschreven, bijvoorbeeld over bromfietsen in de jaren vijftig en zestig, de diensttijd, de lagereschooltijd: zeker de moeite waard om even te kijken dus!
Een kaartje sturen is eigenlijk een kleine moeite, maar wordt door Opa zeker gewaardeerd. Dankzij de internetsite van Greetz is het sturen van een leuke kaart alleen nog een kwestie van een paar muisklikken. Bovendien ligt de kaart in veel gevallen de volgende dag al op Opa's mat.
Dit boek gaat over auto's uit de jaren vijftig en zestig die vroeger bij Opa en Oma in de straat stonden. Over de Kever, de Daf en de Fiat 500. Het boek vertelt waarom we aan die auto's zulke goede herinneringen bewaren en laat mooie plaatjes zien uit de glorietijd van die auto's. Extra leuk: Er zitten kartonnen bouwplaten bij van de auto's uit het boek!
Dit cadeau kost slects €5,- via Bol.com, en laat je met de cadeauservice ingepakt in cadeaupapier en met persoonlijke boodschap bij Opa bezorgen.
Is Opa een echte koffieliefhebber?
Via
TNT Post kan je Opa voor € 42,50 een Workshop Koffie cadeau geven.
Er is een workshop deel (geschiedenis van de koffie en bereidingsmethoden) maar een proeverij ontbreekt natuurlijk ook niet.
Drinkt Opa misschien liever jenever? Tussen de vele Belevenissen-cadeaubonnen staat ook een workshop 'Jenever stoken'!
Deze dvd behandelt aan de hand van historische beelden de geschiedenis van verkeer en vervoer in Nederland.
Een feest van herkenning voor Opa!
Te bestellen voor €14,99 bij
Bruna.nl.
De verzendkosten zijn €1,95 maar voor €2,40 wordt de dvd feestelijk ingepakt rechtstreeks bij Opa thuisbezorgd.
Lastig om een cadeau voor Opa's verjaardag te vinden? Een cadeaupakket van Rituals valt zeker in de smaak!
Je kan diverse cadeaupakketten bij Opa thuis laten bezorgen, indien gewenst meteen verpakt in een mooie geschenkverpakking en met een leuke kaart erbij voor de persoonlijke noot.
Bijvoorbeeld dit pakket met daarin de Cool deodorant, Himalaya Mist douche foam en Hammam shampoo:
voor €24,90 verkrijgbaar bij de
Ritualsshop
.
Het nieuws van de dag dat Oma geboren werd is natuurlijk geweldig om te lezen. Maar wat dit cadeau zo bijzonder maakt is dat het een echte, originele krant is. Dus exact even oud als Opa zelf. Dat zie je direct aan het wat vergeelde krantenpapier. Een heel bijzonder en persoonlijk cadeau in luxe geschenkdoos voor €44,95 via PostNL kadowereld.
Bezorg Opa een lekker ontbijtje; een leuke start van zijn verjaardag!
Zelf bezorgen is natuurlijk het leukst maar als dat even niet gaat lukken regelt
deze webshop dat voor je.
Vanaf €25,- per persoon, de bezorgkosten zijn afhankelijk van Opa's woonplaats.
Voor Opa's die graag een andere stad of dorp verkennen is dit een prachtig cadeau. In dit handzame boekje worden 52 wandelroutes met bezienswaardigheden besproken en staan geschikte plaatsen voor een lunchpauze aangeduid, dat zal Opa vast ook weten te waarderen!
Dit boekje kost €16,95 via Bol.com. Met de cadeauservice laat je dit cadeau ingepakt in cadeaupapier naar keuze en met persoonlijke boodschap bij Opa thuisbezorgen.